O firmie FPHU Renstal


Renstal - producent garaży blaszanych
Obszar naszego działania - cała Polska

Jako doświadczona, prężnie rozwijająca się firma proponujemy Państwu garaże blaszane w konkurencyjnych cenach, które równie dobrze pełnią rolę pomieszczeń na samochód, co magazynu lub podręcznego składziku.

Ponadto wykonujemy hale produkcyjne, wiaty różnego rodzaju, kontenery i inne nietypowe budynki o najwyższych walorach użytkowych i estetycznych. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i dostosowana do potrzeb każdego klienta, kierujemy ją do odbiorców indywidualnych oraz instytucji.

Jeżeli zdecydują sie Państwo zamówić garaż w naszej firmie, podczas wstępnej rozmowy, dotyczącej Państwa oczekiwań wobec zamawianego produktu dokonamy jego wyceny, a następnie w ustalonym wspólnie terminie dostarczymy go i zmontujemy.

Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie w branży garażowej oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy fachowo i terminowo.


Jeżeli szukasz rzetelnego wykonawcy, który potrafi dostosować się do Twoich wymagań skontaktuj się z nami, a z przyjemnością złożymy Ci satysfakcjonującą ofertę.

Wystawiamy faktury VAT. Przy większym zamówieniu udzielamy rabatu.

RENSTAL

Masz pytania? Zadzwoń!


Top